Oto nowe BMW i3. Tak, dodaliśmy prawidłowe zdjęcie - Trends Magazines

Oto nowe BMW i3. Tak, dodaliśmy prawidłowe zdjęcie

Tak wygląda nowe BMW i3, które trafi na rynek chiński. Niemiecki producent postanowił użyć nazwy, pod którą znamy popularne auto elektryczne do nowego modelu w Chinach.

„Chińskie” BMW i3 do złudzenia przypomina Serię 3 G20. Różnica to jedynie inny kształt zderzaka, pełne nerki, a także bardziej opływowe felgi o nowym wzorze. Tył nadwozia to już 1 do 1 znana „trójka”. Oczywiście jak można się spodziewać pod maską nie znajdziemy tradycyjnego napędu, a jednostki elektryczne. Do wyboru mają być dwie wersje.

Słabsza 25 oraz mocniejsza 35, różniące się nie tylko mocą, ale i pojemnością akumulatora. W topowym wydaniu ma on mieścić aż 83,9 kWh. Jeśli wierzyć plotkom silniki, mają być tożsame ze znanym u nas BMW i4. Chodzi o 340 i 523-konne wersje. Więcej szczegółów powinniśmy poznać niebawem, gdy BMW zdecyduje się na oficjalny debiut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Minimialista – BMW E30 325i

Michał od dziecka darzył markę BMW szczególną estymą. Nie mogło być inaczej, skoro przez garaż jego brata przewinęło się mnóstwo aut ze śmigłem na masce. Zawsze czekał, by choć przez chwilę posiedzieć za kierownicą, przestawić E30, E36, Z3 Coupé lub E39 od AC Schnitzera. Nic dziwnego, że kiedy podrósł i zdobył prawo jazdy, kupił BMW.…

Rolls-Royce

W Rolls-Royce’ie kryzysu nie widać. Firma zamyka rok z rekordem

Rok 2021 był dla Rolls-Royce'a rekordowy. W 117-letniej historii marki nie odnotowano tak wysokiej sprzedaży. To dobry przykład na to, że kryzys służy najbogatszym. Pomimo kryzysu w branży motoryzacyjnej, spowodowanej brakiem półprzewodników, jak i globalnej inflacji Rolls-Royce ma się dobrze. Rok 2021 zamyka z rekordem sprzedaży w całej swojej historii. W ubiegłym roku znalazło się…